Як зауважив голова облради Олександр Сич, Тлумач був вибраний невипадково. І на виїзну сесію запросили не лише голів райрад та райдержадміністрацій, але й голів ОТГ та відповідальних за охорону здоров’я в громадах, пишуть Версії .

“Ми цю сесію робили не з точки зору, що була прийнята медреформа, це було заплановано ще на початку року, – відмітив голова облради. – Чому ми робимо засідання на базі Тлумацької ОТГ? Бо це єдина в області громада, створена навколо районного центру.  Тому нам цікаво знати, з чим стикнулися вже громада в різноманітних аспектах в сенсі надання послуг з охорони здоров’я”.

Зокрема планується обговорення якості надання самих послуг, розподілу майна, розподілу повноважень і т.д.

“Я просив очільників громади та очільників Тлумацького району, аби наша бесіда була відвертою і прагматичною. Щоб не тільки про успіхи розповіли, але й про проблеми, які винакають”, – резюмував Олександр Сич.

Манолій Піцуряк, голова комісії з охорони здоров’я, також повідомив, що на сесію запросили представників профільного міністерства. Однак в МОЗі поки не підтвердили присутність своїх представників.

“Цікаво було б з ними подискутувати”, – відмітив Піцуряк.