Відтак відбулися збори громади, на яких переважною більшістю голосів присутніх мешканців села (67 із 77) ухвалено рішення перейти від Московського до Київського патріархату. Опісля присутні пішли помолитися до церкви, а там їх уже чекали. Тож молитва відбулася біля 150-літнього храму. Дивіться самі.

Від журналістської спільноти зауважимо, що двічі ми були в Острівці, і заважали журналістам працювати лише священики та вірні Московського патріархату. Чого б це темнити?..повідомляє  Газета “Край”.

Подаємо завершальний сюжет учорашніх релігійних подій в Острівці. Нагадаємо, спочатку мешканці села гарно відзначили 75-річчя УПА та День захисника України (приїхали воїни АТО і їх вітали стоячи, а місцевого священика так і не дочекалися). Відтак відбулися збори громади, на яких переважною більшістю голосів присутніх мешканців села (67 із 77) ухвалено рішення перейти від Московського до Київського патріархату. Опісля присутні пішли помолитися до церкви, а там їх уже чекали. Тож молитва відбулася біля 150-літнього храму. Дивіться самі.Від журналістської спільноти зауважимо, що двічі ми були в Острівці, і заважали журналістам працювати лише священики та вірні Московського патріархату. Чого б це темнити?..

Posted by Газета "Край" on Saturday, October 14, 2017

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Київський патріархат і автокефальна православна церква такі ж незаконні, як ЛНР – скандальна заява прикарпатського священика обурила вірян