Результат пошуку зображень за запитом "снятин"

Величезний критий ринок і торговий комплекс площею більше трьох з половиною тисяч квадратних метрів – це майно Снятинського споживчого товариства. Більше п’ятисот чоловік не один рік вкладали сюди гроші. Але недавно пайовики дізналися, що будівлі універмагу і ринку їм більше не належать, – пишуть Версії з посиланням на з посиланням на Подробиці.

“Універмаг побудованій на кошти снятинської громади. Без відома пайовиків це майно передають у Статутний фонд новоствореного підприємства”, – говорить Емілія Марищук, колишній член Снятинського споживчого товариства.

Люди запевняють, угоду – здійснило керівництво кооперативу. За їхніми словами, голова і члени правління самовільно внесли зміни в документи, підробивши протоколи зборів. Галина Сваричевського – одна з пайовиків – розповідає – участі в зборах не приймала, але на всіх паперах стоїть її підпис.

“На цих зборах я не була, підпис із списку не мій, але по протоколу зборів по дільниці номер два значиться, що я виступала, я відкривала ці збори, але фізично я не могла бути на цих зборах”, – говорить Галина Сваричевського, член Снятинського споживчого товариства.

Кілька місяців тому, оцінивши будівлі універмагу і ринку в мільйон гривень з копійками, керівництво Снятинської споживспілки перевело їх на баланс іншої компанії.

“З колективної форми власності вони зробили приватну форму власності. Без загальних зборів вони не мали цього робити”, – говорить Людмила Бодаковська, член Снятинського споживчого товариства.

Пайовики запевняють, що таким чином вже розійшлися по руках десятки інших об’єктів, як в місті, так і в районі. Але керівництво споживспілки, всі звинувачення – відкидає.

“Судова справа ведеться, і будуть докази, були збори. Слухайте ви мені тут не устроюйте допит, я буду відповідати на то що відноситься до моїх питань, всьо питання закрито”, – говорить Валентина Шапак, заступник голови Снятинського споживчого товариства.

В облспоживспілці теж небагатослівні, кажуть, поки розбираються. Пайовики тим часом оббивають пороги поліції і судів. Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за фактом незаконного заволодіння майном Снятинського споживчого товариства. А вся нерухомість поки під арештом.