nizh

В чергову частину Верховинського РВ УМВС в Івано-Франківській області від чергового фельдшера Верховинської ЦРЛ надійшло повідомлення про те, що в одній із квартир райцентру помер чоловік, повідомили КУРСу в СЗГ УМВС в області.

Виїздом слідчо-оперативної групи на місце події встановлено, що на тілі загиблого наявні тiлесніу шкодженнями у виглядi проникаючих колото-рiзаних ран грудної клiтки.

Син потерпілого чоловіка, спочатку розповів правоохоронцям про те, що він прийшов додому та застав батька мертвим. Утім, міліціонери з’ясували всі обставини смерті чоловіка, а відтак і сам хлопець не став нічого заперечувати та розповів про скоєне.

Того вечора син повернувся додому з базару, де придбав собі черевики, а батько вимагав повернути решту грошей та насварив хлопця. Тож під час цього конфлікту син наніс батькові декілька ударів ножем, які виявились смертельними.

Наразі хлопець перебуває під вартою, водночас розслідується кримінальне провадження згідно ч.1 ст.115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство), санкції якої передбачають від 7 до 15 років позбавлення волі.