Результат пошуку зображень за запитом "біометричний паспорт"

В квітні 2017 року у Франківську запрацював спеціалізований центр з виготовлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон та паспорта громадянина України у формі ID-картки у ЦНАПі Івано-Франківська.

Проте, з запровадження безвізу попит перевищив пропозицію – біля приміщення ЦНАПу ще з ночі починали формуватися черги з тих, хто не зумів зареєструватися на прийом в електронній черзі.

В липні у зв’язку з проведенням регламентних робіт тимчасово відключили сервіс он-лайн реєстрації на прийом у ЦНАП м.Івано-Франківська.

Тож з’явився “чарівний зошит”, в якому щодня вели реєстрацію попереднього запису. Загалом, своєї черги на отримання талона доводилось чекати 2-3 тижні. За кілька місяців цифра бажаючих здати документи на оформлення біометричного паспорта досягла рекордних 12 000.

Проте наразі “чарівний зошит” зник, а попередній запис тимчасово скасували. Версії звернулись за роз’ясненнями до керівника Центру надання адміністративних послуг м.Івано-Франківська Богдана Пителя.

“Попередній запис скасували тимчасово. Ми хочемо прийняти цих людей, а потім самі будемо вести чергу, – розповідає Богдан Питель. – Людина буде приходитиме в ЦНАП, їй видаватимуть талон на попередню реєстрацію, де буде вказана дата, коли ми її чекаємо. Це краще, аніж люди будуть по десять разів переписуватись. А біля приміщення ЦНАПу тепер не буде цього безпорядку щоранку. Зараз на попередньому записі 1800 людей. Тобто, нам потрібно десь 2-3 тижні, щоб цих людей прийняти. Після того ЦНАП почне вести реєстрацію попереднього запису самостійно”.

Точна дата, коли запрацює дана послуга, поки невідома. Оскільки неможливо спрогнозувати, по скільки людей зможуть приймати реєстратори.

“Є так, що одні приходять, інші – ні. На офіційному сайті буде повідомлення про те, коли почне працювати реєстрація попереднього запису”, – відмічає Богдан Питель.

За словами керівника, в понеділок та четвер в ЦНАПі обслуговується до 80 людей, у вівторок, середу та п’ятницю – до 60 людей, а в суботу – біля 20.

“Щодо термінів виконання: звичайний паспорт, за який платять 557,32 гривні, робиться до трьох місяців, а терміновий за 810, 32 гривні робиться за 1,5 місяці”, – додає Богдан Питель.