Як інформували Паралелі, будівництв­о моста на дорозі державного­ значення Стрий-Чернівці-Мамалига було призупинен­о у 2012 році. Причина була банальна – відсутніст­ь фінансуван­ня. Через Євро у 2012 році Служба автомобіль­них доріг в Івано-Франківськ­ій області не отримали жодної копійки.

На дворі вже 2013 – а «віз» і нині там. За словами голови Укравтодору Євгена Прусенко, «Дійсно, така проблема існує і потребує термінового вирішення. На жаль будівництво на більшості повеневих об’єктів, своєчасно не завершені. І сьогодні відновити роботу важко через обмеженість ресурсів державного бюджету. В цьому році кошти державного бюджету були спрямовані переважно на проведення ямкового ремонту. Всім відомо, обсяги руйнувань цього року вдвічі більше, ніж минулого».

 

Будівництв­о моста на дорозі Стрий-Чернівці-Мамалига призупинен­о

Як наголошує чиновнік, “Зараз ми займаємось питанням залучення додаткового фінансування і розглядаємо можливість спрямувати відповідні кошти на продовження будівництва зазначеного мостового переходу”.

А тим часом люди розбирають переправу буквально по частинах.

Будівництв­о моста на дорозі Стрий-Чернівці-Мамалига призупинен­о

Нагадаємо, вартість об’єкту – 123,1 млн. грн., в тому числі вартість об’їзного мосту – 6,2 млн. грн.

Будівництв­о моста на дорозі Стрий-Чернівці-Мамалига призупинен­о

Довідково:
Міст через річку Бистриця Солотвинська біля села Драгомирчани довжиною 136 м був побудований в 1968 році і знаходиться на автомобільній дорозі державного національного значення Стрий – Чернівці – Мамалига. Він був зруйнований повінню 23-27 липня 2008 року. Об’їзний міст із металоконструкцій побудовано 22 серпня 2008 року.

Станом на 1 січня 2013 року обсяги виконаних будівельних робіт складають 64,6 млн. грн., або 50% від проектної вартості. Зокрема влаштовано об’їзну дорогу, збудовані берегові та проміжні опори та майже наполовину прогонова будова.