Про це пишуть Версії з посиланням на Стик.

Після того, як молодики здійснили покупку до приміщення забігло кілька чоловіків у камуфляжі, які почали звинувачувати працівників у продажі алкгоголю неповнолітнім.

“8 листопада близько 21:30 год, до супермаркету “Норма” в місті Яремче завітали два молоді хлопці, котрі здійснили покупку, в тому числі пляшку горілки.Одразу з вулиці до крамниці забігло кілька чоловіків у камуфляжній формі в балаклавах із звинуваченням у продажі алкгогольних напоїв неповнолітнім. Викликали міліцію, почали надиктовувати заяви”, – повідомляють на Фейсбук-сторінці супермаркету.

Касир пояснила, що попоросила у хлопців показати паспорт, але ті сказали, що вони ще неповнолітні.

”Оскільки покупці зовсім не виглядали на неповнолітніх, касир попросила пред’явити документ, який би засвідчував цей факт. Однак паспорта у них не було, тільки ксерокопія свідоцтва про народження. Так як хлопці заявили, що їм ще немає і 16-ти років і паспорт їм не видали, то правіники міліції “запросили” правий сектор і двох малолітніх з батьками зявитися у відділення міліції 9 листопада на 17:00”, – кажуть у “Нормі”.

За словами працівників супермаркету, все це було схоже на зазделегідь сплановане дійство.

”Все проходило в шумній обстановці, з плакатами, лозунгами і, звичайно, відеозйомкою, на заздалегідь підготовлену відеокамеру. Коли касир і собі захотіла сфотографувати всю цю ситуацію її один із хлопців у балаклаві щосили вдарив по потилиці. Бачили це все і працівники, і інші покупці магазину. Факт удару Правий сектор заперечув, тому і сховали всіх трьох винуватців у машину”, – розповідають працівники магазину.

У відділок таки ніхто не з’явився, окрім побитої касирки.

”У відділку міліції так ніхто і не з’явився, окрім побитої касирки. Прикро, що мудрими лозунгами і військовою формою прикривається “БИДЛО”“, – підсумовують у супермаркеті.