Про це пишуть Версії з посиланням на Porto Franko.

Антоній Баришевський народився в Києві. З семи років почав навчатися грі на фортепіано. Серед його педагогів за час навчання в КДМШ №14 – А. Соркіна, Р. Донська. Після закінчення КССМШ ім. Лисенко в 2007 році вступив до Національної музичної академії України ім. П. І. Чайковського , де проходив асистентуру-стажування (клас В. О. Козлова). В 2013 – 2015 навчався у Школі музики в Парижі (клас М. Рибіцкі).

Брав участь у майстер-класах Альфреда Бренделя, Даніеля Поллака і Лілі Дорфман.

У 16 років став лауреатом всеукраїнської програми «Людина року», а рік по тому взяв участь у молодіжному концерті Європейського радіо в Мюнхені. З 2012 року є солістом Національної філармонії України. Лауреат багатьох міжнародних конкурсів, серед яких Міжнародний фортепіанний конкурс ім. А. Рубінштейна в Тель-Авіві,Ізраїль (I премія, 2014), Міжнародний фортепіанний конкурс ім. Ф. Бузоні в Больцано, Італія (II премія, 2011) , Міжнародний фортепіанний конкурс в Хаені ,Іспанія (I премія, 2009), Міжнародний фортепіанний конкурс пам’яті В. Горовиця в Києві, Україна (II премія, 2005) «Виконавець-композитор» в Санкт-Петербурзі , РФ (I премія, 2004). Брав участь у таких фестивалях, як «Klavier-Festival Ruhr» (2012,2014,Німеччина), «Projetto Martha Argerich» (Лугано, Швейцарія,2014) та інших.

Регулярно виступає з сольними концертами та у супроводі симфонічного оркестру в Україні та за кордоном. Гастролював у Франції, Італії, Швейцарії, Данії, Ісландії, Росії, Білорусі, Сербії, Румунії, Польщі, Іспанії, Німеччині, Ізраїлі, Японії, Південній Кореї та США.