Ділянка розташована за межами населеного пункту села Микуличин в урочищі “Чемериця” з подальшою передачею у приватну власність.

“Дана земельна ділянка знаходиться в районі вишок Укрнафти. Спочатку її виділили під ведення особистого селянського господарства з метою змінити цільове призначення на комерційне та безперешкодно видобувати нафту. Ні для кого не секрет, що саме перебування на посаді Троценка А. В. змусило начальника Держземагенства Володимира Боднарчука підписати даний наказ. На мою думку, після цього обоє повинні піти з посад за власним бажанням. Як депутат обласної ради, беру на контроль дану ситуацію та вважаю, що в умовах війни землі повинні виділяти військовослужбовцям та їх сім’ям, а не представникам великого бізнесу. Якщо події розгортатимуться так і надалі, нас очікує Майдан проти олігархів”, – прокоментував ситуацію депутат Івано-Франківської обласної ради Віктор Неміш.

 

Сьогодні голова Івано-Франківської ОДА Андрій Троценко, який є сином Володимира Троценка, прокоментував цю ситуацію. Він наголосив, що це конституційне право його батька.

 

«Отримання земельної ділянки – це конституційне право кожного громадянина України, яке гарантує держава. Я хочу ствердно сьогодні сказати, що заява написана моїм батьком щодо оформлення вперше земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства – це те конституційне право, яке він як громадянин може реалізувати”, – відповів губернатор.

 

Також, Андрій Троценко запевнив, що на даній земельній ділянці буде вестися виключно сільськогосподарська діяльність і жодних нафтових вишок там немає.