Зведений загін оперативників прикарпатського СБУ нестиме службу на Луганщині. Двадцять чоловіків спецгрупи мають завдання боротися з тероризмом в зоні бойових дій.

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/s/b/sbu-01.jpg

“Їдемо всі добровільно, за власним бажанням. Бо хто, як не ми? Кабінетної роботи не буде, будуть дуже конкретні оперативні завдання у напрямку боротьби з тероризмом, – повідомив командир загону Михайло. – Переживання мінімальні. Всі готові фізично і морально. Сили духу нашим хлопцям не позичати”.

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/s/b/sbu-02.jpg

Група пройшла відповідну підготовку, зокрема стрілкову.

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/s/b/sbu-03.jpg

“Кожна група, яка відбуває на службу в зону бойових дій, проходить бойову підготовку. Попередньо, хлопці відбувають на три місяці. Надалі запланована ротація. Однак ситуація є напружена і змінюється щокілька днів. Усе буде залежати від того, як розгортатимуться події і які завдання стоятимуть перед нашими працівниками”, – відзначила прес-секретар обласного управління СБУ Марія Римар.

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/s/b/sbu-04.jpg

За словами речниці прикарпатського СБУ, на службу в зоні війни зголосилося більше 60 добровольців. “Проходили тренування і їздили на стрільби більше людей, ніж увійшли до цього загону, що його ми сьогодні проводжали. Але вони будуть зараховані в наступну групу, створення якої відбудеться протягом місяця”, – сказла Марія Римар.

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/s/b/sbu-05.jpg

Представник Спілки ветеранів Афганістану Івано-Франківська Віктор Коваленко побажав офіцерам “честь мати” і повернутися “зі щитом, але не на щиті”.

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/s/b/sbu-06.jpg

Від школярів Франківська бійцям передали малюнки і листи – як обереги. Настоятель Катедрального собору Івано-Франківська отець Юрій Новицький благословив загін і вручив кожному ікони та молитовники.

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/s/b/sbu-08.jpg