http://kurs.if.ua/media/gallery/full/m/a/maf.jpg

  Як пояснили в управлінні торгівлі, вагончики встановили згідно з рішенням сесії від 20.06.2013 року.

Нагадаємо, що тоді “свободівська” більшість у міській раді вирішила встановити 10 тимчасових споруд в різних районах міста. Місця під торгівлю роздали без жодних конкурсів чи аукціонів.

 Рішення мотивували турботою про інвалідів. І справді, в більшості випадків дозволи на торгівлю отримали інваліди. Однак, чому серед 10 тис. мешканців міста з інвалідністю обрали саме цих людей – незрозуміло.

До цього в місті діяв негласний мораторій на встановлення нових МАФів. Однак, з подачі ВО “Свобода” хиткий баланс у місті був порушений.

Право встановити тимчасову споруду отримала і приватний підприємець, інвалід ІІ групи Волосянко Катерина Онуфріївна. Щоправда, як бачимо, через 1,5 роки після отримання дозволу, на вулиці Вітовського поставили два однотипні вагончики. Чим там торгуватимуть – наразі невідомо.

Зазначимо, що це не перший широкий жест з боку влади на адресу громадянки Волосянко К.О. Нещодавно, вона отримала земельну ділянку площею 0,12 га на вулиці Рильського для ведення особистого селянського господарства.

В тому самому рішенні є ще один пункт, за яким приватному підприємцю, інваліду І групи Петруніву Василю Євгеновичу надали дозвіл на встановлення двох тимчасових споруд за адресою вул. Дністровська, 6.

Ймовірно, мова йде про зупинку громадського транспорту навпроти універмагу “Прикарпаття”, де і без торгівлі товпляться люди, очікуючи своєї маршрутки.

Юрій Кривень