Результат пошуку зображень за запитом "головна ялинка Київ"

Цього року таку місію виконає вітчизняний вантажний автомобіль КрАЗ, який найкраще підійшов для транспортування 30-ти метрової головної ялинки країни.

Красуню виростили в лісництві на Прикарпатті і щоб доставити її до столиці потрібна потужна вантажівка, якій під силу непросте транспортування та дороги, якими доведеться добиратися до ялинки в гірській місцевості. Вибір припав на український вантажний автомобіль КрАЗ, який 29 листопада вирушив від прохідної Кременчуцького автомобільного заводу у тривалу подорож. У Києві до машини доєднають спеціальний причіп і КрАЗ має доїхати безпосередньо до того місця в лісництві Івано-Франківської області, де росте ялинка. Про це пишуть Версії з посиланням на

Водій заводу Сергій Петров хоча і добре вивчив маршрут та повністю впевнений у надійності вітчизняного автомобілю, але все ж таки хвилюється бо для нього така місія вперше – привезти до столиці головну ялинку країни. За 38 років роботи на підприємстві КрАЗ йому ще ніколи не доводилося транспортувати такий вантаж, – пишуть Версії з посиланням на Кременчуцьке Громадське Телебачення
Заступник директора з нової техніки ПрАТ «АвтоКрАЗ» Сергій Дунь впевнений, що все буде гаразд, адже для КрАЗів не дивина працювати у різних кліматичних умовах і на дорогах різної якості та рельєфу місцевості. Для подорожі за ялинкою обрали сідельний тягач КрАЗ-64431, який відомий своєю прохідністю та потужністю.

«Для такої справи ми відправили в дорогу саме цей автомобіль, який найкраще підходить для виконання такого завданням. Бо головна справа – це не просто транспортувати ялинку, а дістатися саме того місця, де росте новорічна красуня».

Новий рік у 2018-му у Києві планують зробити “неоновим” з 30-метровою ялинкою у центрі дійства.

Ялинку вже підібрали на Івано-Франківщині, проте її не рубали. Красуню встановлять біля Софії Київської. Ялинку прикрасять метровими ліхтарями, які триматимуться на канатах. Також на красуню начеплять тисячу іграшок та 3,6 кілометри гірлянд. Вони кожного дня будуть світитися іншими кольорами.
На прикраси вже витратили 2,7 мільйони гривень. Їх купили за кошти меценатів. Загалом на свято хочуть витратити 27 мільйонів гривень.