постоянный вид на жительство в украине

Автор: Іван Верболюк

Якщо Ви бажаєте вчитися, розвиватися, завести сім’ю і користуватися усіма належними правами громадянина України, потрібно буде оформити постійну посвідку на проживання. В іншому випадку, якщо не в Ваших інтересах затримуватися в державі надовго, то можна оформити і тимчасову посвідку, терміном на 1 рік.

Отримання постійної посвідки на проживання в Україні є досить проблематичним процесом, але воно дозволяє влаштуватися в країні і дає право на придбання почесного статусу громадянина України. Ця маленька книжечка відкриває двері недоступні іншому іноземцю. Наприклад, при наявності такого документа, без отримання додаткових дозволів, можна користуватися банківськими послугами, отримувати безкоштовну освіту, відкривати бізнес і т.п.

Хто має право отримати постійну посвідку в Україні

Оформити бажаний вид на проживання можуть далеко не всі категорії іноземців. В основний потік потрапляють:

  • наукові співробітники, фахівці, діячі культури;
  • інвестори, які вклали не менше ста тисяч доларів в розвиток економіки нашої країни;
  • іноземці, чиї близькі родичі є громадянами України;
  • люди, які припинили українське громадянство, але залишилися проживати на території країни ще, як мінімум, на три роки;
  • особи, які отримали дозвіл на імміграцію;
  • біженці в Україні, які прожили в державі три роки і більше.

За деякими перелічених категорій Кабінет Міністрів щорічно встановлює квоту видачі такого типу документів. Сюди, зокрема, відносяться особи, чиї родичі або близьке оточення (брат, сестра, чоловік / дружина, діти, опікун) є громадянами України або вже отримали посвідку.

Переглянувши процедуру оформлення постійного виду на проживання в Україні на сайті міграційної служби, Ви зможете детальніше з’ясувати суть процесу.

Самостійно оформити постійну посвідку на проживання в Україні дуже проблематично. Для подачі документів необхідна велика кількість довідок і дозволів. Цей процес може затягнутися на тривалий час, а відповіді від Державної Міграційної Служби доведеться чекати близько року, і вона не завжди буде позитивною.

Як швидко оформити документ

Звернувшись в юридичну компанію, Ви отримаєте посвідку в Україні за дуже короткі терміни: 1-2 дні. Фахівці мають багаторічний досвід успішного вирішення подібних проблем. Експерти з питань міграційного права позбавлять Вас від болісної процедури походу по інстанціях і оформлять необхідний вид на проживання на максимально комфортних для Вас умовах.