jS6lTrB-F0w1

У приміщенні медичної частини, цього ж ліцею, правоохоронці виявили тіло 14-річного ліцеїста ІІ курсу з ознаками насильницької смерті, повідомляють Версії з посиланням на Станіславське ТБ.

Підозрюваний є уродженцем Миколаєва (14 років), а померлий – з м. Івано-Франківська.

Стало відомо, що підозрюваний здавав пост, а вбитий – заступав на пост. Натомість, хлопець зробив зауваження до підозрюваного, щоб той поприбирав, коли здає пост. Підозрюваний через гордощі виконав, але вбитому не сподобався результат, про що і зазначив.

Потім підозрюваний, зі схованим ножем у руках, прийшов у спальну кімнату до франківця та завдав удар в ліву ділянку грудної клітки, заподіявши потерпілому тілесні ушкодження у вигляді колото-різаної рани грудної клітки зліва. Після отриманих тілесних ушкоджень хлопець помер. Відомо, що у кімнаті було ще четверо хлопців, які намагалися надати допомогу пораненому, доставивши у медичний пункт, але останній помер миттєво.

Хлопець кинувся втікати через паркан ліцею, потім переховувався на квартирі у знайомих батьків, де був і затриманий.

Звідки у винуватця з’явився ніж, пояснюють тим, що взяв для бутерброду на кухні, адже отримав передачу з дому.

Наразі батьки винуватця повідомлені і прямують до Івано-Франківська, а сам хлопець зізнався у скоєному.

Зараз триває слідство, а також з підозрюваним працюють психологи, де буде проведена судово-психологічна експертиза. З місця події вилучено речові докази. Наразі підозрюваного затримано в порядку ст.208 Кримінально-процесуального кодексу України (підозра у скоєнні злочину). За цим фактом розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство).

Щодо нетверезого стану вбивці, то слідство з’ясовує, коли хлопець випив – до вбивства чи після.

Далі у сюжеті: