Щороку в реанімаційному відділенні дитячої районної лікарні лікується близько 300 дітей, здійснюється близько 500 загальних знечулень(наркозів), та близько 50 дітей (з них 25-30 до 1 року, в тому числі до 1 місяця) потребують вентиляційної підтримки, за допомогою апаратів ШВТ легень.
Даний апарат може використовуватись для вентиляційної підтримки одного пацієнта терміном від 1 дня до кількох тижнів, в залежності від потреби хворої дитини.

Наявне обладнання не задовольняє дану необхідність, оскільки не призначене для використання для дітей, вагою до 10кг та його застосування нанесе значні пошкодження дихальної системи немовлятам (особливо важливо дітям від народження і до 1 року), іншими словами, може просто травмувати легені.

Колегіально, лікарями реанімаційного відділення було прийнято рішення у виборі апарату ШВЛ Mindray SV300 наступної комплектації: модуль SPO2, модуль CO2, моб. візок (EV20), зволожувач (SH330/EU), тримач.

Вартість Апарату Mindray SV300 – 490 000грн, пишуть Версії з посиланням на сторінку проекту  Вдихни життя в маленьке дитя.

———РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ДОПОМОГИ———
КАРТКОВИЙ РАХУНОК:
5168 7427 0483 7651
Прокопишин Роман Юрійович (координатор проекту)
Картка створена для проекту «Вдихни життя в дитя»
ДЛЯ ЮР ОСІБ:
Коломийська ЦРЛ, код одержувача 25596594
р/р 31558369133562в ГУДКСУ в Івано-Франківській обл МФО 836014
Цільове призначення платежу: Для закупівлі дихального апарату для дитячої реанімації
————————————————
Переваги даного апарату:
– Може застосовуватись для спасіння життя дітей із важкою патологією легень: пневмонії, внутрішньоутробна інфекція у новонароджених дітей, РДС-синдром, та інші патології (коматозні стани, що потребують ШВТ легень)
– Готовий до використання в операційній, для дітей, вагою 3-10кг і більше
– Ідеально підходить для транспортування пацієнтів
– Може застосовуватись для штучної вентиляції легень недоношених дітей до 1кг
– Інтелектуальніть апарату дозволяє автоматично “підлаштовуватись” під пацієнта(апарат підлаштовується під дихальний об’єм, який необхідний для маленького пацієнта, щоб не травмувати легені дитини)

Закупівля даного апарату дозволить лікарям реально рятувати життя в дітей, які потребують штучної вентиляції легень!

Життя є безцінним, але зараз саме той момент, коли кожен з нас може врятувати не одне життя, а багато-багато людських долей!!! Чужих дітей не буває! Вдихни життя в дитя!!! Долучайтесь!!

 

Вдихни життя в маленьке дитя

Вдихни життя в маленьке дитя – це проект по допомозі закупівлі апарату штучної вентиляції легень для реанімаційного відділення коломийської дитячої районної лікарні.Щороку в реанімаційному відділенні дитячої районної лікарні лікується близько 300 дітей, здійснюється близько 500 загальних знечулень(наркозів), та близько 50 дітей (з них 25-30 до 1 року, в тому числі до 1 місяця) потребують вентиляційної підтримки, за допомогою апаратів ШВТ легень. Даний апарат може використовуватись для вентиляційної підтримки одного пацієнта терміном від 1 дня до кількох тижнів, в залежності від потреби хворої дитини.Наявне обладнання не задовольняє дану необхідність, оскільки не призначене для використання для дітей, вагою до 10кг та його застосування нанесе значні пошкодження дихальної системи немовлятам (особливо важливо дітям від народження і до 1 року), іншими словами, може просто травмувати легені.Колегіально, лікарями реанімаційного відділення було прийнято рішення у виборі апарату ШВЛ Mindray SV300 наступної комплектації: модуль SPO2, модуль CO2, моб. візок (EV20), зволожувач (SH330/EU), тримач.Вартість Аппарату Mindray SV300 – 490 000грн———РЕКВІЗИТИ ДЛЯ ДОПОМОГИ———КАРТКОВИЙ РАХУНОК:5168 7427 0483 7651Прокопишин Роман Юрійович (координатор проекту)Картка створена для проекту «Вдихни життя в дитя»ДЛЯ ЮР ОСІБ:Коломийська ЦРЛ, код одержувача 25596594р/р 31558369133562в ГУДКСУ в Івано-Франківській обл МФО 836014Цільове призначення платежу: Для закупівлі дихального апарату для дитячої реанімації————————————————Переваги даного апарату:- Може застосовуватись для спасіння життя дітей із важкою патологією легень: пневмонії, внутрішньоутробна інфекція у новонароджених дітей, РДС-синдром, та інші патології (коматозні стани, що потребують ШВТ легень)- Готовий до використання в операційній, для дітей, вагою 3-10кг і більше- Ідеально підходить для транспортування пацієнтів- Може застосовуватись для штучної вентиляції легень недоношених дітей до 1кг- Інтелектуальніть апарату дозволяє автоматично “підлаштовуватись” під пацієнта(апарат підлаштовується під дихальний об’єм, який необхідний для маленького пацієнта, щоб не травмувати легені дитини)Закупівля даного апарату дозволить лікарям реально рятувати життя в дітей, які потребують штучної вентиляції легень! Життя є безцінним, але зараз саме той момент, коли кожен з нас може врятувати не одне життя, а багато-багато людських долей!!! Чужих дітей не буває! Вдихни життя в дитя!!! Долучайтесь!!P.S: Дякуємо SALUT STUDIO за якісний ролик!!! Олена Кулик, Kopievsky Mike

Опубліковано Вдихни життя в маленьке дитя 21 грудня 2017 р.