http://styknews.info/sites/default/files/basic-foto/2014/11/12/gee9sdauggc.jpg

Такого сома біля двох метрів в довжину та вагою понад півцентнера вполював днями житель Богородчанського району Ярослав Дем’янів на Дністрі неподалік села Нижніва Тлумацького району. Зауважимо, що Ярослав вже був героєм нашої публікації в січні цього року, де розповідав про своє захоплення підводним полюванням. Ну і у вівторок, маючи вільний час, поїхав на Дністер, пише “Стик“.

В одному місці натрапив на яму, в якій було з кілька десятків сомів різної величини. Щоправда, бити не став, просто помилувався тією картиною. Але коли звідти виплив цей сомище, мисливській азарт взяв своє.

Постріл був влучний. Гарпун потрапив в голову і пробив її наскрізь. Велика рибина рвонула вперед як катер, протягнувши Ярослава за собою з півсотні метрів проти течії. Він побоювався, щоби сом не затягнув його десь підводні, бо ж втопив би. Нарешті рибина вибилася з сил і вони всплили.

 

«До берега було метрів тридцять і приблизно стільки ж хвилин я його буксирував». – розповідає Ярослав. Намагався робити це якомога обережно, бо ж сом міг одним ударом хвоста відправити його в нокаут. «Коротко кажучи, адреналіну набрався по саму зв’язку». – підсумував Ярослав.