miss_2014_3

У ньому взяли участь 22 дівчинки віком від 5 до 15 років, які приїхали до Чернівців з різних регіонів України, пише Букінфо.

Дійство розпочалося з параду прапорів 17-ти міст-учасників, презентації нагород модельками та телеведучими, а також презентації учасниць у колекційних сукнях. Також дівчата виходили на сцену у національних костюмах, вітаючи глядацтво у віршованій формі під відеопрезентацію свого міста. Окрім того, у рамках конкурсної програми відбувся спортивно-танцювальний вихід у фірмовому одязі фестивалю та шоу талантів.

До складу зіркового журі увішли відомі українські стилісти, виконавці, хореографи, дизайнери, продюсери та спортсмени. Переможиць обирали у чотирьох вікових категоріях. Зрештою Гран-Прі у категорії 6-7 років виборола Марія Мотрій із Донецька, Гран-Прі (8-10 років) Аліна Ямполь з Хмельницького, Гран-Прі (11-12 років) Олександра Гаврилюк з Вінниці, Гран-Прі (13-15 років) Аліна Козачишин з Івано-Франківська. Маленькою принцесою визнали Соломію Сюсько зі Львова, принцесою – Іванну Браїлко з Полтави, маленькою королевою – чернівчанку Ольгу Червінську, юною королевою – Катерину Чалу з Харкова. Вони отримали подарунки від Чернівецького міського голови Олексія Каспрука, Чернівецької обласної державної адміністрації та спонсорів.

Окрім власне конкурсу, публіка змогла насолодитися концертом фіналіста шоу «Х-фактор» Данила Рувінського з Одеси. Усе це доповнили анімаційне шоу, феєрична сцена, світло та піротехнічні ефекти.

Зібрані кошти з продажу квитків будуть передані на лікування онкохворих дітей Буковини – фонду «Подаруй дитині життя».