«Я тобі дам колЄґів, я тобі дам ровери!” (с)

Сьогодні ми побачили, яку саме “велодоріжку” облаштовують для нас на набережній Стефаника. По факту нас вирішили банально прокинути, і просто зробити брукований тротуар на 1 метр ширшим.  А що ж ви жотіли, пані й панове? Вибори позаду, час жити по-новому!  Вкотре переконуюсь. чого варта обіцянка політика перед виборами».

 

«Фіртка» вирішила поцікавитися щодо загроз обладнання велодоріжок на вулиці Набережній в буковелівській фірмі ПБС, яка і повинна буде облаштовувати ці велодоріжки. Як виявилося, побоювання вело-активістів не є безпідставними. Фірма-генпідрядник попри домовленості почала вкладати тротуар з бруківки, який може унеможлививти обладнання велодоріжки на ділянці від вулиці Кармелюка до кільця на вулиці Мазепи.

 

«Після того, як активісти велоспільноти звернулися до влади та народного депутата О. Шевченка, в проект ремонту вулиці Набережної були внесені зміни. Зокрема був виготовлений ескізний проект, згідно якого вело доріжки з двома полосами руху велосипедів, по 1,5 метрів кожна планувалося обладнати поряд з дамбою – від моста через Бистрицю до вулиці Кармелюка. Далі – від Кармелюка до кільця на Мазепи вело доріжка повинна проходити вже на протилежній стороні дороги. Генпідрядник, фірма «ТрейдЗахідБуд», згідно з цими змінами повинен був прокласти з бруківки тротуар шириною 4,5 метри від моста на Галицькій до вул. Кармелюка. А далі – від Кармелюка до Мазепи тротуар повинен бути вже шириною 1,5 метри, з тим, щоб поряд помістити дві асфальтні полоси зустрічного руху велосипедів. Все було всім зрозуміло. Чому генпідрядник порушив домовленості і почав «гнати об’єми», – можемо лише здогадуватися», – роповів «Фіртці» представник фірми ПБС.

 

За словами дорожників, у випадку прокладання такого тротуару з бруківки шириною 4 метри, місця для прокладання велодоріжок фірмі ПБС не залишиться. Генпідрядник нібито пропонує прокладати велодоріжки з боків від тротуару, проте на фото видно, що така ідея є доволі сумнівною.