Відтепер Івано-Франківськ з веломапою
 На разі, проект має два підрозділи – веломаршрути та велопарковки.

Перший показуватиме, якими вулицями міста частіше всього користуються велосипедисти. Інший – де є встановлені велопарковки, щоб можна було залишити двоколісний транспортний засіб. Автор проекту, Андрій Черніков, розповідає, що ідея виникла завдяки одному проекту для таксі, пише ГК.

«Для його реалізації треба було вивчити роботу з google.maps, – коментує ініціатор. – І я відкрив для себе безліч можливостей цього інструменту. Проект в нас не вдався, але знання залишились».

Андрій Черніков пригадує, що на одному із велоднів отримав карту міста, де організатори попросили намалювати ті маршрути, які використовували учасники. Так і зародилася думка втілити проект, щоб велосипедисти могли відразу додавати й бачити створені маршрути.

Ну а щодо велопарковок, то вони теж були на поверхні. «Зауважив, що немає велопарковок біля навчальних закладів, що дуже дивно, – продовжує ініціатор. – Подальшими кроками стане підтримка реальних проектів, таких як створення велодоріжок, а також позначення небезпечних місць. Згодом хочу привернути увагу до катастрофічної ситуації з паркуванням автомобілів у місті».