Журналіст інформує, що отримав кілька повідомлень про те, що, начебто, у стм Верховина сталась сутичка між поліцією та хлопцем. В результаті якої громадянин з відбитою селезінкою та іншими травмами знаходиться у реанімації.

“Сьогодні, декілька годин тому, я отримав багато повідомлень, схожого змісту: “Можна номер телефону. У Верховині поліція відбила селезінку хлопцеві потрібен розголос.Зараз в реанімації”
Я одразу виїхав в Верховину, був як і в лікарні так і відділку поліції. Спілкувався з родичем хлопця, медпрацівниками та керівництвом місцевої поліції. Перші все підтвердили, та повідомили про погрози та залякування зі сторони поліції”, – пише журналіст Віталій Мацьоцький.

З іншого боку, зазначає журналіст, правоохоронці розповіли свою версію події.

“Поліція все заперечила, та зачитала нібито зі слів потерпілого написані пояснення, в яких говориться, що він, перебуваючи на підпитку сам упав в центрі Верховини, в наслідок чого отримав травми голови та живота…Як мені вдалось дізнатись, потерпілий отримав важкі тілесні ушкодження, був прооперований і зараз знаходиться в реанімації. Для мене залишається загадкою, як можна давати пояснення поліції про те що впав, з розірваною селезінкою?”, – запитує журналіст Віталій Мацьоцький.