Виборчу документацію у Франківську пакуватимуть у пакети для сміття — члени ДВК обурені

Для пакування виборчої документації звідти передали в ДВК міста … поліетиленові пакети для сміття. Хоча на усіх попередніх виборах для цього були призначені виключно паперові пакети. До того ж такий вид пакування чітко прописаний у законі про вибори нардепів.

В Окружній виборчій комісії пояснили — насправді переживати і скаржитись не потрібно. Адже пакети для сміття передбачені для пакування не всієї, а лише окремої виборчої документації. Зокрема у них будуть зберігати бюлетені за тих чи інших кандидатів та партій. Про це повідомив Олег Мельник, заступник голови ОВК №83.

«У ніч виборів, разом з протоколами нам привезуть з кожної дільниці списки виборців, дані про використані і не використані бюлетені — це буде в паперовому пакеті, як прописано в законі. А вже по самих кандидатах, шоб гроші економити — у поліетиленових пакетах, на яких будуть підписи усіх членів комісії, будуть бюлетені по кожному кандидату і партії», — каже Олег Мельник.

Заступник голови ОВК №83 повідомив, що у такий спосіб працюють усі районні ОВК, просто у Івано-Франківську не звикли до такої зміни.