Супутник уповільнює обертання Землі. Якщо він зникне, то наша планета почне обертатися швидше, що призведе до втрати атмосферу, пишуть Версії з посиланням на znaj.

Крім того, вчені відзначають, що Місяць стабілізує нахил земної осі, у зв’язку з чим зміна періодів року протікає нормально. У разі зникнення супутника планета, за припущенням експертів, перекинеться набік.

Так, на екваторі клімат стане більш суворим. А на полюсах буде спостерігатися потепління. Внаслідок цього світовий океан стрімко переміститься і затопить родючі землі. При цьому вчені відзначають, що поки передумов для вибуху Місяця не спостерігається.

Раніше вчені стверджували, що на Місяці знайшли воду, причому у дуже великих кількостях. Виявляється, вода знаходиться на поверхні супутника, і навіть всередині каменів і валунів. Варто зазначити, що наявність води могло позначитися на виникненні позаземного життя на Місяці, проте неспростовних доказів ще немає.

Днями раніше вчені змогли пояснити дивні спалахи на поверхні супутника. Виявляється, через 2 роки після спостереження за цим явищем, вчені прийшли до висновку, що спалахи світла відбуваються через зіткнення астероїда із поверхнею Місяця, розігріваючи її до великих температур.