Результат пошуку зображень за запитом "Франківськ оглядовий майданчик"

 Не встиг найяскравіший «атракціон» Франківська пропрацювати і тижня, як директор КП «Центр розвитку міста та рекреації» Руслана Василюк повідомила про його тимчасове закриття. «Департамент містобудування, архітектури та культурної спадщини ще займається даною реконструкцією. Тому, починаючи із 5 вересня, його тимчасово буде закрито для проведення певних робіт» – повідомила Руслана Василюк.

Також планується переглянути правила відвідання об’єкту, адже деякі з них викликали справжнє обурення в соцмережах.

«Пост обурення. В такий чудовий недільній сонячний день надумала з дітьми піднятися на розхвалену оглядову площадку в Ратуші. І”сюрприз”: виявляється дітям до 7 років туди не можна, хоча про це ніде не було ні сказано, ні написано. Питання: 1) Чому? (була у Львові: там сходи ще крутіші, проте жодних обмежень немає) 2) Де я мала діти свою одну дитину, щоб піднятися з другою? Як результат, я зможу там побувати аж через 2 роки .» – написала Олександра Федущак-Хандога.

 Тому Руслана Василюк обіцяла переглянути деякі пункти правил відвідування панорамного майданчика:

«В принципі, зацікавленість людей є, так само як і зауваження. Зокрема, про те, що на оглядовий майданчик не пускають дітей до 7 років. Справді, хто був на місці, бачив, що там підйом і спуск – досить стрімкий та небезпечний. Ми собі плануємо одне, а на практиці – відбуваються дещо інші речі. Тому, з метою безпеки для діток, ввели таке обмеження. Я думаю, це питання ми також допрацюємо, щоб батьки, під власну відповідальність, брали з собою діток. Адже інколи дійсно дорослі не мають де залишити дітей. Але ми тільки розпочали роботу і треба було подивитися на практиці, як воно все працює».

Також директор КП «Центр розвитку міста та рекреації» обіцяла порадувати цікавинками, типу освідчення в коханні або романтичні вечері. Але для цього потрібно буде продовжити роботу Краєзнавчого музею, адже наразі він відкритий тільки до 17:30. В рамках подальшої реконструкції також встановлять камери відеоспостереження.

«Це об’єкт підвищеної небезпеки. Тому потрібно контролювати за всім, що там відбувається», – додала Руслана Василюк.