Черговий конфлікт між обранцями спровокувало звернення депутата Віталія Мерінова щодо виділення у місті вільної земельної ділянки для будівництва сучасного спорткомплексу. Це було зроблено для того, щоб зупинити спроби забудувати діючий легкоатлетичний стадіон навпроти обласної ДЮСШ на вул. Шухевичів.


Утім, депутатська більшість не підтримала звернення колеги, пишуть Версії.

Я буду голосувати “проти”. Я за будівництво спорткомплексу, але дискусія має бути у правовому полі, без застосування фізичної сили і “тітушок”. Треба сідати і говорити”, – обґрунтував своє рішення міський голова Руслан Марцінків.

Після того, як оголосили результати голосування, Віталій Мерінов висловив обурення вигуком “Ганьба!”


Мер та депутат вступили в словесну перепалку.

Після цього, на трибуну піднявся депутат обласної ради Сергій Адамович, щоб зачитати запит щодо “неетичної” поведінки депутата та деяких активістів на минулій сесії облради.

«Я побачив, як люди заради своїх особистих інтересів і популізму нехтували суспільними інтересами. Я не переношу хамства і того, що нас намагалися пошити в дурні. Це вся область спостерігала на минулій сесії, – розпочав свій виступ Адамович. – Минулої п’ятниці на сесії облради відбулося свято популізму і зневаги до держави“.

Обласний депутат розповів, що його вразила поведінка не тільки Віталія Мерінова, але й деяких активістів.

Хімік і Шашлик, вилізли, як чортики з табакерки, бо їх стали забувати. Діти і спортсмени, яких привів Мерінов, були введені в оману. Назар Павлів імовірно має особисту образу. Чому ви не пішли дебоширити в кабінет Гончарука? Чому ви знайшли собі місце в сесійній звалі?” – обурився Адамович.

Обранець зауважив, що на всіх “скандальних” сесіях депутати здебільшого приймали рішення на користь громади.

«Але Мерінов і Ко свідомо готувались переламати через коліно обласну раду. І що відбулося в підсумку? Вони підірвали фундамент місцевого самоврядування“, – зауважив Адамович.


Виступ Адамовича прокоментував депутат міськради Андріан Волгін. Він відмітив, що активісти змушені діяти такими радикальними способами, бо всі законні методи впливу на владу не діють. А питання будівництва спорткомплексу в Івано-Франківську в мерії не підтримують тому, що всі земельні ділянки вже роздані під забудову.

Після цього депутати перейшли до наступного питання порядку денного.