Девіз цьогорічного радіодиктанту – “Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета”, пишуть Версії з посиланням на Фіртку.

Ініціаторами проведення заходу на базі університету виступили викладачі кафедри педагогіки початкової освіти педагогічного факультету Лариса Наконечна та Ольга Деркачова.

Участь у написанні братимуть близько сотні студентів.

“Минулого року ми спробували, всім сподобалось і вирішили чому б не повторити це свято. Зараз важливо не стільки святкування, а скільки об’єднавчий фактор. Коли за однією партою студент першого курсу і до прикладу директор філармонії, погодьтесь, це знаково та важливо, це показує, що українська мова зрівнює всіх”, – зазначила викладач Ольга Деркачова.

Також серед учасників акції – міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, директор Івано-Франківського обласного музично-драматичного театру ім. Івана Франка Ростислав Держипільський, директор Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти Богдан Томенчук, директор обласної універсальної наукової бібліотеки імені І.Франка Людмила Бабій, письменники Марія Ткачівська і Степан Процюк, поетеса Світлана Бреславська,виконавчий директор Філії НТКУ “Івано-Франківської регіональної дирекції” Галина Держипільська та ін.

В Україні радіодиктант пишуть вже в сімнадцяте, а в ПНУ написання проходить вдруге.

11 листопада об 11 годині учасники, які писали диктант зможуть перевірити себе. Тоді оприлюднять правильний текст.