Кицюк: Свобода — корупційна партія, що прикривається нашою національною ідеєю
Корупційна партія, що прикривається нашою національною ідеєю, хамить, робить наклепи та займається політикою ні чим не кращою від політики «Партії регіонів» — нам точно не конкурент. Ще пару років та ця партія піде на звалище історії. А ми будем, — написав Кицюк.

Раніше, громадський активіст вже відзначив у блозі своє ставлення щодо ВО «Свобода».

Проблема “Свободи” навіть не в нечемності чи інтелектуальному рівні деяких її членів. Проблема цієї сили – саме у свідомому використанні пам’яті про український національно-визвольний рух для вузьких потреб партійного піару. Якогось милого “свободівці” перетворили Степана Бандеру, Романа Шухевича, Євгена Коновальця та інших героїв на елементи свого партійного брендбука. І головне – без жодного сорому.

Якби дії «свободівців» у владі якось відрізнялися в кращу сторону від дій їхніх колег чи конкурентів з інших політичних середовищ, це б ще так в око не впадало. Але «Свобода», як виявилося за останні роки, в реальних діях нічим не вирізняється на загальному тлі пострадянської української політеліти, окрім риторики, — стверджує пан Максим.