Учасники експедиції, що її організували Paganel Studio, зустріли новий рік і відсвяткували весілля в Антарктиді. На своїй сторінці у Фейсбук Юрій Филюк виставив фото і короткі враження від мандрівки.http://kurs.if.ua/media/gallery/full/f/y/fyl-2.jpg
Мандрівники зробили тазік олів’є, приготували плов, засмажили баранячу ногу і влаштували традиційні гуляння. З купанням, підняттям прапорів і співом гімну України. «Навіть наші москаліки з превеликим задоволенням майже співали))))))», – пожартувала Катерина Долькіна, товаришка Юрія.

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/f/y/fyl-3.jpg

«Плюс 2 градуси. Опік до мозку», – залишив враження від купання у Південному льодовитому океані «теплий» франківець Юрій Филюк.

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/f/y/fyl-4.jpg

Під час мандрівки Антарктидою на трьох яхтах українці побували на британській станції Порт Локрой, пройшли повз Мельхіорови острови, відвідали українську Антарктичну станцію Вернадський.

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/f/y/fyl-5.jpg

«19 днів в морі, 441 година 9 хвилин 20 секунд, 1967 морских миль, середня швидкість руху 8, 6 узлів, протока Дрейка туди й назад, вітер 50 узлів, хвилі з гребенем, 25 людей, новий рік в Антарктиді, купання посеред криги, кити, морські котики, морські леви й пінгвіни, навігація посеред айсбергів, які шкреблися до борту, гори, касатки, полярні чайки, альбатроси, теплий прийом полярників, маса емоцій і щоденне долання самих себе – на вахтах, на кухні, на сходження, в качці, на стоянці, в холоді, без душу.

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/f/y/fyl-6.jpg

Ми грали весілля на крижині і концерт на віолончелі в протоці Дрейка. Ми змішували коктейлі адреналіну й емоцій з тисячолітнім льодом в барах Фарадей і Мікалви. Ми знаємо, що таке полярний день і як це вставати на вахту в четвертій ранку. Ми знаємо таємницю зламаного зуба і де знаходиться най південніша сауна в світі. Ми стали однією командою, одним організмом», – відзвітували про подорож Paganel.

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/f/y/fyl-8.jpg

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/f/y/fyl-12.jpg

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/f/y/fyl-14.jpg

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/f/y/fyl-13.jpg

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/f/y/fyl-15.jpg