Результат пошуку зображень за запитом "Назарій Михайлюк"

Назарій Михайлюк є провідним спеціалістом в галузі мікроскопічної стоматології в світі, його освітня програма була акредитована на державному рівні в Саудівській Аравії. Був запрошеним лектором більше ніж в 50-ти країнах. Цей успішний стоматолог – випускник Івано-Франківського національного медичного університету, а ще учасник MicroVisionGroup, Academy of Microscope Enhanced Dentistry, International Team for Implantology, ACE, Rosmicro.

Завдяки стоматологу про Івано-Франківськ чули та знають у більше ніж 50-ти країнах. Тепер франківчанин вперше поїде на конгрес до Голлівуду. Про це написав Михайлюк у Фейсбук, про це пишуть Версії з посиланням на  МІСТО.

“Скажу чесно – емоції переповнюють. Вперше ми з батьком представимо Україну на конгресі Oral Design в Голлівуді, Лос-Анджелес з тематикою “Сучасні підходи виготовлення керамічних вінірів” (Ред. – довідково читайте нижче), – йдеться у повідомленні.

Фото зі сторінки Назарія Михайлюка

 

Довідково:

Вініри – це накладки на зуби або облицювання зубів. Вініри використовуються з естетичними цілями, вони покращують зовнішній вигляд видимого зубного ряду. Тому найчастіше вони застосовуються на лінії посмішки, куди входять десять верхніх і вісім нижніх зубів. За допомогою вініра можна скоректувати форму і колір зуба або групи зубів. Вініри виготовляються або з кераміки, або композитних пломбувальних матеріалів. Керамічні вініри роблять в зубо-технічній лабораторії.