Результат пошуку зображень за запитом "Мочанов"

Як повідомлялося, прокуратура оголосила підозру командиру роти патрульної поліції Леоніду Гончаруку, суд відсторонив його від роботи за нібито зламаний палець п’яному чоловікові. Про це пишуть Версії з посиланням на Галку.

УВАГА!

Суд у Франику за клопотанням прокуратури відсторонив від виконання обов’язків командира роти поліцейського патруля, який при затриманні п’яного водія, колишнього мента М. Ільницького, при виявленні синім колишнім мусорилою опору зламав аватару за кермом палець.

Суд, Прокуратура, ви – охреніли???? Ви хочете порядку на дорогах і зниження аварійності зі смертністю? Яким чином? Посилаючи патрульних на хер і усуваючи від служби на користь бухнувшого колишнього мента? І обговорюєте харківську трагедію в світлі того, як же так сталося, що водійка, шість разів за півтори року притягувалася до адміністративної відповідальності (а скільки раз – не притягувалася?), як і раніше клала на всіх і все, включаючи швидкісний режим в місті, заборонні сигнали і пішохідні переходи з Людьми

Юрій Луценко, ти в курсі, які аргументи висував в суді твій обвинувач? Я прекрасно розумію, що підару бухому 60-річному можна, коли він напився і бикує, випадково зламати і палець, і ребро. Краще – ніс. І ось він силами прокурора і судді з випившого 60-річного мудака перетворюється в побитого патрульними 60-річного бідного пенсіонера, на якого накинулися «Пластилінові селфіки Авакова»…

Що ж ви творите, люди? Громадяни? Судді? Прокурори? Нехай це гівно синє катається бухим у вас у дворі вздовж дитячого майданчика. Ви до цього ведете. І так воно і буде, довбойоби. Вибачте за неповагу до суду. Чому суддя Ірина Пастернак прийняла таке рішення? Чому прокурор плів цю нісенітницю в процесі? Пиздець. Капець. І це, на жаль, не лікується”, – написав Мочанов.