Державне агентство України з питань кіно та компанія BIG HAND FILMS уклали контракт на виробництво художнього повнометражного фільму для сімейної аудиторії – “Груднева казка” режисера Семена Горова, яке зніматимуть на Прикарпатті. Автором сценарію є Антон Базелінський. Проект фільму став одним із переможців Десятого конкурсного відбору Держкіно, – пишуть Версії з посиланням на Галку.

“Груднева казка” – це історія про дорослішання, про віру в казку, про те, що чудеса можуть повернути життя на краще, подарувати радість, дружбу і кохання. Стрічка розповідатиме про пригоди другокласника Артема, чия сім’я щойно переїхала з великого міста в будинок у Карпатах. До Артема напередодні Дня святого Миколая неочікувано з’являється сам Миколай. Насправді це “крадій-домушник” в костюмі чарівника. Хлопчику, разом з сестрою-підлітком і місцевою дітворою, доводиться проявити справжню згуртованість, сміливість і винахідливість, щоб перемогти злодія і врятувати справжнього святого Миколая. Прем’єра фільму запланована на кінець 2018-го року”, – йдеться у повідомленні.

Режисер фільму Семен Горов – відомий український театральний та кінорежисер, кліпмейкер, який зняв понад 50 кліпів. Семен є режисером-постановником багатьох популярних новорічних програм: “Вечори на хуторі біля Диканьки”, “Попелюшка”, “Сорочинський ярмарок”, “Зоряні канікули”, “Червона шапочка” та ін.

Зйомки фільму розпочнуться у січні 2018-го року. Зніматимуть картину будуть понад місяць – до середини лютого. Головні місця зйомок – на Прикарпатті.

Довідка SQ. Державна підтримка проекту становить 22 930 449 грн. Загальна вартість виробництва фільму – 38 217 415 грн.