Цими вихідними в Івано-Франківську Матвій Ганапольський презентував прихильникам автобіографічну книгу “Смайлик”. І саме на презентації відомий журналіст розповів про приємну довгоочікувану зустріч з другом дитинства.

“Зустрів друга дитинства в Коломиї, якого не бачив 50 років. Це було у Львові. Ми були маленькі дітки, сиділи під столом, гралися в машинки, – згадує Ганапольський. – Потім в 66-ому я поїхав до Києва. А потім життя, життя, життя… Я чув, що він поїхав у Коломию. І коли я працював на радіо “Ера”, то я сказав, що є такий хлопець один – Коля Кукурба. І його знайшли за півсекунди”.

Після програми “Ехо України”, яка 8 грудня виходила в ефір з Коломиї, друзі, які не бачились півстоліття, нарешті зустрілись.

“Йому вже 70 і з’ясувалось, що він дуже відома людина. Він, правда, живе у домі престарілих. Але коли він зайшов, у мене залишки волосся дибки стали. Заходить в спортивному костюмі Adidas, на ногах сучасні кросівки. Він влаштовує неймовірні конкурси танців. Боже, я про себе думав, що я модерний. А з’ясувалось, що Коля Кукурба модерний, – ділиться враженнями Матвій Ганапольський. – Добре, що Господь видумав Фейсбук, тому тепер можна спілкуватись”.

До слова, Микола Кукурба – відома і непересічна персона в Коломиї. Актор, каскадер, поет та музикант, віце-чемпіон Європи з бальних танців і людина, яка знає ціну злетам і падінням.

А нещодавно Микола Кукурба влаштував у місті перший фестиваль живого танцю “Танцювальний марафон для тих, кому за 50 років”.