Я не буду агітувати за олігархів і гречкосіїв — журналіст-порошенківець Лещенко у Івано-Франківську Про це він заявив під час презентації своєї книги «Межигірський синдром» у обласній філармонії. Саме видання мешканців цікавило мало. Людям було цікавіше почути думку журналіста-розслідувача про висунення «Блоком Петра Порошенка» на виборах одіозних в минулому політиків, представників олігархів, зокрема в Івано-Франківську.

«Ви мене зараз ставите в незручне становище, тому що є з одного боку кандидат, який висунутий, з іншого боку є громадська думка відносно кандидата, тому… Тому я скажу так — на цих виборах є багато гідних людей в різних партіях, і самовисуванців. Ці вибори, на відміну від попередніх, є надзвичайно різнобарвними. Попередні були чорно-білими. Був Янукович, і були інші „світлі“ партії. Зараз веселка — тут є багато різних сил, ви можете обирати, робити висновок. Як і ви, я розумію, що в цьому місті є між ким вибирати», — каже Лещенко

Пізніше він зізнався — навіть будучи кандидатом у нардепи, він не буде агітувати за олігархів та гречкосіїв.

«Я не буду агітувати за гречкосіїв та олігархів. Більше того, я завжди був проти олігархів, і зараз проти олігархів», — зазначив Лещенко.

Під час зустрічі Лещенка з іванофранківцями, присутнім роздавали партійну газету «Блоку Петра Порошенка» та інші агітматеріали. Зазначимо, жодної продукції висуванця від «Блоку Петра Порошенка» по Івано-Франківську Олександра Шевченка тут не було.