У змаганнях з “фігурного водіння” місцеві гонщики Ілля Нехай та Сергій Грисько показали третій результат. Та загальним результатом гонки, що її провели Прикарпатський автоклуб спільно з комітетом фізкультури і спорту міськвиконкому, організатори та спортсмени вважають зібрані на АТО кошти.

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/u/n/unnamed_a1cb8.jpg

На “Гонку чемпіонів” до Франківська з’їхалися багаторазові переможці автомобільних чемпіонатів України з Києва, Львова, Тернополя та Хмельницького. Драйв глядачам забезпечили чемпіон України з автослалому, гірської гонки та раллі Ярослав Падученко (Київ), чемпіон з автослалому Максим Сиков (Київ), переможці змагань з “фігурного водіння” Олексій Виговський і Павло Василькович (Львів) та Ілля Нехай (Франківськ). Саме спортсмен з Франківська Ілля Нехай підтримав організаторів і забезпечив призовий фонд гонки.

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/u/n/unnamed4424.jpg

Переможцями “Гонки чемпіонів” стали гості змагань. У класі передньоприводних машин в автослаломі переміг львів’янин Павло Василькович. У задньому приводі перший час показав його земляк Олексій Виговський. Франківські спортсмени посіли треті місця в обох класах – Ілля Нехай виступав на машині з переднім приводом, а Сергій Грисько переміг на задньоприводному авто.

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/u/n/unnamed9919.jpg

“Присвячуємо нашу перемогу тим, хто захищає східні кордони держави”, – підсумував призер гонки Ілля Нехай.

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/u/n/unnamed1212112_c9dfa.jpg

“Наші спортсмени постійно допомагають бійцям АТО, – сказала президент Прикарпатського автоклубу Олександра Кодак. – Ми підтримуємо як добровольчі формування, так і регулярну армію. Знаємо з перших уст, що на багатьох блокпостах хлопці не забезпечені теплим одягом. Що рятуються у землянках без відповідного екіпірування”.

http://kurs.if.ua/media/gallery/full/u/n/unnamed_e0243.jpg

Під час змагань, повідомила Олександра Кодак, для учасників АТО зібрали п’ять тисяч гривень. За ці гроші придбають термобілизну та спальники для військовиків одного з підрозділів Збройних сил України, що захищає 7-ий блокпост під Маріуполем.