Перед від’їздом у зону АТО спецпризначенці посилено готувалися на колишньому військовому полігоні, повідомили “Фіртці” в прес-службі ІФНМУ

 

В програмі їхнього вишколу були й двотижневі спеціальні навчання з отримання навичок надання невідкладної медичної допомоги у польових умовах.

 

«Грифонівців» інструктував лікар-волонтер, який працював  під час військових конфліктів у п’яти країнах світу. Донести ці знання та досвід іноземного фахівця до правоохоронців допомагала викладач кафедри мовознавства Івано-Франківського національного медичного університету Анна Голинська.

 

Після повернення з АТО працівники «Грифону» завітали на кафедру мовознавства медичного університету, щоб подякувати викладачеві-волонтерові. «Не в останню чергу завдяки вам, волонтерам, ми повернулися із зони бойових дій живими й неушкодженими, –  сказав командир спецпідрозділу підполковник міліції Андрій Маланій. – Велике спасибі за вашу працю та патріотизм».

 

За представленням керівництва «Грифону» Анну Голинську нагороджено медаллю «За гідність та патріотизм». Цією відзнакою Всеукраїнського об’єднання громадян «Країна» нагороджують за громадянську мужність, патріотизм, громадську активність та самовідданість, спрямовані на об’єднання громадян України у прагненні суверенності та розвитку держави.