Перший український трилер видала франківчанка Поліна Кулакова

Роман «Я пам’ятатиму твоє обличчя» пробує відповісти на питання, як знайти сили, щоб жити далі, коли втрачаєш найцінніше? Саме такі обставини складаються в житті головного героя книги – Андрія.

Після трагічної загибелі нареченої, втікаючи від болю втрати, він вирушає разом з другом в українську «глибинку». Проте, замість того, щоб пірнути у сільську тишу і простоту, несподівано стає свідком жорстокого вбивства.

Далі перед очима оживає моторошна місцева легенда зачарованого озера, що переплітається з абсолютно реальними злочинами. Починає непомітно стиратись межа між справжнім й вигаданим, між живими людьми та привидами, між здоровим глуздом і божевіллям.

Чи зможе звичайний хлопець розплутати клубок таємниць і віднайти правду? Чи зможе він вціліти та вистояти до кінця? Добро завжди перемагає зло. Принаймні, так кажуть…

Книга вийшла у серії «Свіжа проза» Літературної агенції «Discursus». Інші видання серії – гучний роман Олексія Чупи «Бомжі Донбасу» та психологічні оповідання Ольги Деркачової «Повидло з яблук».