У рамках виконання «Комплексної програми розвитку міжнародного співробітництва, європейської інтеграції та залучення міжнародної технічної допомоги на 2011-2013 роки» місто Івано-Франківськ отримає від своїх колег з Європи 10 мільйонів гривень.

«Ми маємо на сьогоднішній день сім міжнародних проектів технічної допомоги. Завдяки цим проектам у міський бюджет буде залучено близько 10 мільйонів гривень. А також, ми відвідаємо міста-партнери, щоб отримати у них відповідний досвід роботи у культурному, туристичному та економічному напрямках», – повідомив начальник управління економічного та інтеграційного розвитку Івано-Франківської міської ради Богдан Білик.

За його словами, сьогодні івано-франківські діти завдяки тісній співпраці мають можливість відпочивати у містах-побратимах, а спортсмени – брати участь у міжнародних змаганнях.

У свою чергу міський голова Віктор Анушкевичус вважає, що якщо б вся країна працювала настільки добре у сфері євроінтеграції як Франківськ, то Україна вже на даний момент була членом Європейського Союзу.

«Якщо би так вся Україна працювала, як Івано-Франківськ у сфері поглиблення євроінтеграційних процесів, то ми би були вже в Євросоюзі», – додав мер.