Навчання у калуських школах відновлять не раніше вівторка наступного тижня

Про це  повідомила заступник начальника управління освіти Калуської міської ради Леся Кобзан. Про це пишуть Версії з посиланням на “Вікна”.

У зв’язку з різким зниженням зовнішньої температури повітря, відсутністю можливості дотримання у приміщеннях загальноосвітніх навчальних закладів належного температурного режиму, керуючись п. 1 власних повноважень ст. 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» розпорядження міського голови від 21 квітня 2017 року продовжено тимчасове призупинення навчально-виховного процесу у 1-11-х класах загальноосвітніх навчальних закладах на 24 квітня 2017 року, інформує управління освіти Калуської міської ради.

Дошкільні та позашкільні навчальні заклади міста працюватимуть у звичайному режимі.

Нагадаємо, у зв’язку з різким зниженням зовнішньої температури повітря, відсутністю можливості дотримання у приміщеннях загальноосвітніх навчальних закладів належного температурного режиму розпорядженням міського голови Ігоря Матвійчука від 19 квітня 2017 року було тимчасово призупинено навчально-виховний процес у 1-11-х класах загальноосвітніх навчальних закладах з 20 по 21 квітня 2017 року.