Під час урочистостей керівник виконавчої влади зазначив, що випускники стають на нову стежину свого майбутнього, а звичне, безтурботне життя залишається  позаду.

«Із сьогоднішнього дня ви отримуєте квиток в повноцінне доросле життя і батьківська опіка, яка так потрібна кожному з нас, вже по-іншому буде впливати на прийняття ваших рішень. – сказав Андрій Троценко. – Ми маємо можливість жити в дуже цікавий час – час реформ та час змін і тому, з одного боку, є відчуття невизначеності, а з іншого – молоді люди, студенти можуть себе реалізувати і показати той потенціал, який отримали в навчальному закладі».

Також він закликав випускників взяти участь у реформуванні органів місцевої влади, оскільки саме молоді і креативні люди мають можливість змінити систему.

«Ми стоїмо на порозі реформування органів місцевого самоврядування. Це буде принципово нова ідея побудови державної влади нашої країни. У вас є можливість змінити державу в якій ви живете, у вас є можливість змінити світ», – зауважив голова облдержадміністрації.

На останок  Андрій Троценко додав, що всі двері відкриваються тільки для тих, хто вміє послідовно, крок за кроком, досягати своєї мети та побажав молодим людям жити у державі, де немає війни.