ato

Після кількамісячного перебування в епіцентрі бойових дій та втрати чи не всіх друзів з батальйону, котрі загинули в Іловайському котлі або ж перебувають у полоні, чоловіки приїхали в Калуш.

Наразі побратими оббивають владні пороги, аби домогтися допомоги в питанні житла та приписки для донеччанина Геннадія. Однак далі обіцянок справа не просувається, інформує Калуш ФМ.

Також не менш важливим питанням є допомога з працевлаштуванням, адже, щоб хоча б якось забезпечити себе, чоловікові потрібна робота. В мирний час в Донецьку Геннадій працював на СТО автомаляром. Однак, коли на його малій батьківщині стало неспокійно, без вагань пішов обороняти власну землю в складі батальйону «Донбас». Наразі повернутися в Донецьк чоловік не може, зважаючи на небезпеку розправи. Натомість, думає, як облаштувати життя тут, у Калуші, звідки родом товариш, якого йому подарувала війна.

Враховуючи обставини, у яких опинився доброволець з “Донбасу”, Громадський координаційний центр просить калушан допомогти в питанні житла та працевлаштування. Також не зайвою буде матеріальна допомога. Охочих допомогти просимо звертатися в Центр за адресою: м. Калуш, вул. Сівецька, 2, та пл. Героїв, 26.