Відповідний проект рішення сьогодні підтримали під час засідання виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.

Так, згідно рішення планують придбати однокімнатну квартиру по вулиці В. Івасюка для Петра Яков’яка – батька Віктора Яков’яка; двокімнатну квартиру по вулиці Хіміків, 23 Наталії Безпалько – дружині Петра Безпалька та двокімнатну квартиру за цією ж адресою для дружини Володимира Лисенчука – Світлани Лисенчук.

Також, влада міста звернеться до виконавчого комітету Крихівецької сільсько ради з проханням негайно розглянути питання надання однокімнатних квартир на території ради пятьом сім’ям: Володимиру Остап’юку – батькові Петра Остап’юка, Світлані Нестерук – дружині Михайла Шемегінського, Анні Семанюк – дружині Василя Семанюка, Ользі Шарабуряк – матері Володимира Шарабуряка та Олені Шлемкевич – матері Богдана Шлемкевича.

На придбання квартир держава виділила місту 2 мільйони 800 тисяч, які вже проплачені забудівникам.

Нагадаємо, раніше виконавчим комітетом Івано-Франківської міської ради було принято рішення про виділення 200 тисяч гривень з міського бюджету на придбання квартири для сім’ї загиблого в зоні АТО Юрія Барана, оскільки Міністерство оборони відмовило у придбанні квартири для його родини.