prokuratura1

 

Про це повідомив в.о. генерального прокурора Олег Махніцький, передає Інтерфакс-Україна.

Він нагадав, що у цій справі проходять троє співробітників ”Беркута’ .

“Сьогодні заарештовано троє співробітників спецпоздразделенія ”Беркут”, за якими вже доведена вина і справа готується до подання у суд”, – заявив Махніцький в ефірі ”5 каналу” в п’ятницю увечері.

За його словами, закінчуються останні слідчі дії, і справа надійде до суду в червні.

Він уточнив, що у справі проведено 1,5 тис. слідчих дій.

“Слідством також встановлено організаторів – починаючи з В.Януковича, АП, МВС і закінчуючи командирами відповідних підрозділів і безпосередніх бійців”, – підкреслив він.

Що стосується справи про розгін студентів, то по ньому виявлено ще один злочин, який вчинили особи, причетні до даного порушення.

”Це стаття 340 КК України – незаконне перешкоджання проведенню мирних мітингів і зборів. За цією статтею, яка не була включена в закон про амністію, Гепрокуратура відкрила кримінальну справу”, – зазначив генпрокурор.

Крім того, Генрокуратура знайшла шляхи перегляду цієї старої справи, яку було відкрито ще відомством екс-генпрокурора Віктора Пшонки.

Махніцький нагадав, що в справі про розгін студентів фігурують Андрій Клюєв, Володимир Сівкович, Олександр Попов, керівник київської міліції Володимир Коряк і двоє його заступників.