Фотовиставка “Канікули в Бріансоні”

07-02-2017 10:00

Фортечна галерея “Бастіон”, пров.Фортечний 1, Івано-Франківськ

Фотовиставка Марини Цвєткової. Запрошуємо здійснити прогулянку стежками і вуличками Бріансона. Це сонячне містечко у Верхніх Альпах у Франції на кордоні з Італією. Про це пишуть Версії з посиланням на  nevdoma.com

Виставка живопису “Колиска часу”

07-02-2017 10:00

Фортечна галерея “Бастіон”, пров.Фортечний 1, Івано-Франківськ

Виставка живопису Наталі та Романа Юсипчуків

Виставка живопису “Стань собою, втративши все”

07-02-2017 10:00

Фортечна галерея “Бастіон”, пров.Фортечний 1, Івано-Франківськ

Виставка живопису сюрреалістичного живопису Ярослава Вацика “Стань собою, втративши все”. Цією виставкою художник-аматор прагне відобразити те, що можна відкрити в собі крізь призму емоцій і аналізу, які формують наше життя. Основні теми, які піднімає автор: людські знання, свідомість як система для синтезу мрій.

Виставка графіки “Про нас”

07-02-2017 11:00

Галерея “Арт на мур”, провулок Фортечний 1, Івано-Франківськ

Перша персональна виставка графіки Павла Дмитерка під назвою «Про Нас». Спеціально для виставки художник створив серію графічних робіт, об’єднаних єдиною ідеєю: за допомогою художньої форми показати глядачу сутність людини. Експозиція складається з 32 творів, над якими художник працював з початку 2015 року. Ідея виставки «Про Нас» народилась у результаті критичних спостережень автора за притаманними рисами людей, різними системами цінностей, принципами поведінки, емоціями та відчуттями, що характерні для нашого повсякденного життя. Кожна людина має всій індивідуальний набір притаманних їй якостей. Особливу увагу художник звертає на негативні якості людини, авторські інтерпретації яких дають можливість глибше зрозуміти самих себе та наше оточення. Пустослів’я, відчуження, аморальність, плітки, конфлікти, страхи, невизначеність, критика ― це ті речі, які віддзеркалюють нашу недобру сутність. «Про Нас» ― це багатоманітність притаманних людині негативних та позитивних рис, які ми часто не помічаємо, але які вирізняють нас серед інших. Павло Дмитерко, художник: «Своїми роботами я хочу наштовхнути кожного на якусь конкретну думку чи проблематику. Глядач сам повинен обрати близьку йому ситуацію у графіці та задуматись над її психологією. Подивитись на себе збоку, осмислити і вкінці кінців зробити вагомий про себе висновок».

Презентація збірки віршів для дітей “Лякація”

07-02-2017 18:00

Книгарня “Є”, Незалежності 31, Івано-Франківськ

Непересічна подія – у книгарні зустрічаємося з “Лякацією”! Кумедні, розбишацькі сюжети, яскраві образи й «добрі капості»! Один із улюблених поетів сучасних українських дітей Іван Андрусяк та видавництво Фонтан казок запрошують дітей віком 5-9 років та їхніх батьків на першу презентацію нової збірки віршів автора “Лякація”.

Вистава “Енеїда”

07-02-2017 18:00

Театр ім. Івана Франка, Незалежності 42, Івано-Франківськ

Любий синочок спокусниці Венери, внук Зевса та просто моторний хоч куди козак Еней мандрує у пошуках «землі обітованої», обіцяної йому небожителями…Не зважаючи на намагання «сучої дочки» Юнони збити його з вірної дороги, Еней пройшовши рай і пекло, таки дістанеться омріяних берегів, але тут історія тільки починається… Сучасне прочитання славетного шедевру Івана Котляревського – спроба осмислення минулого і майбутнього України.

Легенда Елли Фіцджеральд

07-02-2017 18:30

Обласна Філармонія, Л. Курбаса 3, Івано-Франківськ

Унікальний концерт з творів славетної ЕЛЛИ, які стали золотою класикою світової джазової музики: «Summertime», «Sweet Georgia Brown», «The Man I Love» та багато інших. ВАРТІСТЬ КВИТКІВ: від 50 до 150 грн. https://www.concert.ua/eventpage/ella-tribute-07-02

Майстер-клас по шовкодруку

07-02-2017 18:30

Urban Space 100, Грушевського 19, Івано-Франківськ

Команда Bukvica відкриє вам секрети складного, але неймовірно захоплюючого процесу шовкотрафаретного нанесення. А наприкінці можна буде спробувати виготовити для своєї половинки дещо неймовірне власноруч.

Філософія для життя

07-02-2017 18:30

Будинок вчителя, Чорновола 25, Івано-Франківськ

Курс лекцій та практичних занять. Для тих: …хто ніколи не зупиняється та завжди відкритий до нового. …кому цікаве порівняльне вивчення різних філософських течій, культур, традицій, психології, гуманітарних та природничих наук. …хто бажає брати участь у культурних, соціальних та екологічних волонтерських проектах. …хто шукає однодумців для благородних справ

Ціна: 150 грн

Вечірка “Music Exstreme 2”

07-02-2017 22:00

Нічний клуб “el Dorado”, Івасюка 60, Івано-Франківськ