http://www.kmu.gov.ua/img/publishing/?announceId=247428213&imageNumber=1

Олександр Сич наголосив, що суттєвим поступом у даній царині Україна має, зокрема, завдячувати багаторічним успішним досвідом співпраці з ЮНЕЙДС.

 

«Завдяки такому партнерству Україна змогла досягти прогресу в сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу, тепер настав час повертати борги у глобальній боротьбі зі смертельною недугою», – зауважив Олександр Сич.

 

У ході зустрічі окрему увагу було приділено питанню доступу до профілактичних програм та медичної допомоги для громадян України, що проживають у регіонах України зі складною політичною ситуацією, зокрема в Донецькій та Луганській областях.

 

«Чим більше ми з вини терористів занедбаємо гуманітарні проблеми в межах цих територій, тим важче їх долатимемо завтра», – наголосив керівник української делегації.

 

За підсумками зустрічі було досягнуто принципової згоди щодо подальшого партнерства з ЮНЕЙДС не лише на міжнародному, але й національному та регіональному рівнях.

 

«Лише спільними зусиллями нам вдасться забезпечити реалізацію Національної стратегії протидії епідемії ВІЛ-інфекції, що базуватиметься на міжгалузевому підході, налагодженні ефективного партнерства з міжнародними, громадськими організаціями, залученні різних джерел фінансування та ефективному використанню наявних коштів», – підсумував Олександр Сич.