За тінізовані кошти нас намагаються купити — мер міста про кампанію Шевченка (ВІДЕО)

Мер зізнався — мав багато що розповісти про кандидата-опонента ще під час проміжних виборів у Верховну Раду 25 травня, зокрема про податкову чесність та корупцію Шевченка. Але мер вів власну толерантну кампанію, і не робив цього. Нині ж вирішив таки розповісти.

“Я Вам одну цифру наведу, задекларовану паном Шевченком — 35 млн податків. Насправді це не так — 1,6 мільйона доходів з податку фізичних осіб за рік заплатила фірма «Скорзонера». 4 тисячі працюючих. Це не мої дані. Шляхом дуже простої арифметики, податок мав би бути як мінімум 12- 14 мільйонів. За тінізовані гроші нас пробують купити. Ось моя відповідь пану Шевченку “, — розповів мер.

Також міський голова вже не вперше нагадав — він не схвалює піар Олександра Шевченка на ремонті вулиці Набережна. Адже, нагадав, роботи там здійснюються за кошт обласного і міського бюджетів, а на цьому Шевченко заробляє не лише очки до своєї репутатції, а й гроші.

Нагадаємо, 21 жовтня Віктор Анушкевичус заявив про свою підтримку на виборах до ВР від Івано-Франківська самовисуванця Петра Шкутяка.