ato

Артилерію ще з часів Другої світової називають богом війни. В Луганській області поблизу міста Попасна розмістилася 55 артилерійська бригада із Запоріжжя. До цього солдати пройшли Слов’янськ, Краматорськ, Сіверськодонецьк, Лисичанськ та Попасну.

За 5 -ть місяців в зоні АТО – у них жодного вбитого. Зараз ведуть вогонь по блокпостах сепаратистів в район Первомайська. Однак, запевняють, по самому місту не стріляють, лише по укрпірайонах поза Первомайськом. Куди цілитись – розповідає безполітник добровольчого батальйону “Донбас”. Він спочатку проводить розвідку і в онлайн режимі на відео показує, де позиції супротивника.

Пізніше після роботи артилерії безпілотник запускають знову, щоб перевірити, чи потрапили в ціль. Солдати кажуть: їхня робота найбрудніша. Громадське переконалось на цьому особисто. Пилюка і снаряди вагою 44 кілограми кожен, а ще звук від гаубіц закладає вуха.

Та артиеристи переконують: війна – це насамперед важка і брудна робота, але хтось її мусить робити і вони свою роботу люблять. А про втрати в інших частинах кауть так: якщо є геройство, значить щось пішло не так. Значить або командир не правильно керував частиною, або не було дисципліни.

 

Своїх супротивників називають бандитами і воюватимуть з ними до кінця, не зважаючи на те, що з деким раніше разом служили.