Солдат, котрий поблизу Яремче збив хлопчика і сховав його тіло, шість років сидітиме у в’язниці

 

Обвинуваченим був солдат військової частини з Делятина. Того дня він разом з компанією повертався з відпочинку. На заокругленій мокрій ділянці дороги його машину AUDI A4 викинуло на зустрічну смугу, по узбіччі якої йшов школяр. Від удару об машину дитину відкинуло на близько 10 метрів, йдеться у матеріалах справи.

Водій взяв збитого школяра в салон і поїхав у напрямку лікарні. Перед медзакладом, пояснив керманич, зрозумів, що хлопчик вже не дихає. Він розвернувся, висадив на заправці двох пасажирок, а разом з другом заховав померлу дитину у кущах поблизу річки.  Згодом він заховав і машину. Однак правоохоронці через п’ять годин знайшли молодика, пишуть Версії з посиланням на “Галку”.

Пасажири машини зізналися в суді, що обвинувачений ніякої допомоги потерпілому не надавав. Його дії обмежувались перевіркою чи живий потерпілий чи ні, він перевіряв пульс та дихання дитини. При цьому чоловік володів навичками надання первинної медичної допомоги, але таку допомогу не надав. Маючи реальну можливість передати потерпілого лікарям Яремчанської міської лікарні, для надання кваліфікованої медичної допомоги, він цього не зробив.

До слова, прокуратура інформувала, що на момент ДТП водій був у стані сп’яніння.

Після вивчення всіх матеріалів справи суд призначив водієві шість років і шість місяців в’язниці. А також зобов’язав виплатити рідним вбитого хлопчика 300 тисяч гривень.