Результат пошуку зображень за запитом "Франківсь памятник Заливаха"

На оперативній нараді правоохоронці відзвітували про забезпечення громадського порядку та стан збереження комунального майна на території міської ради. Олег Сердюк, заступник начальника управління патрульної поліції у місті Івано-Франківську, повідомив, що тиждень був неспокійний, пишуть Версії.

“А що з нашою дошкою з Алеї слави?, – згадав мер про викрадену минулого тижня табличку першого бургомістра Станіславова Антоні Суханека. Патрульний повідомив, що наразі проводяться оперативні заходи по розшуку. “В нас є проблема із камерами відеоспостереження. Їх потрібно об’єднати в єдину систему об’єднати”, – відмітив Сердюк.

Мер розпорядився встановити якісні камери і освітлення біля нещодавно відкритого на Стометрівці пам’ятника відомому художнику Опанасу Заливасі “Біля пам’ятника із Заливахою також встановіть камери і освітлення. Бо вкрадуть Заливаху разом із лавочкою. Це ж бронза”, – пожартував мер. Водночас міський голова поцікавився, де у Франківську приймають бронзу, щоб в разі чого, знати куди йти в першу чергу.