1

Так сказав начальник Департаменту освіти, науки, сім’ї, молоді та спорту Івано-Франківської облдержадміністрації Сергій Дерев’янко під час  зустрічі голови ОДА з обдарованими учнями.

Сьогодні Андрій Троценко зустрівся з обдарованою учнівською молоддю. Свято-зустріч «Ми – надія твоя, Україно!» проходить уже декілька років з нагоди Міжнародного дня захисту дітей, з метою підтримки та заохочення талановитої молоді та їх наставників.

У своєму вітальному слові голова облдержадміністрації зауважив, що здобутки учнів та вчителів мають бути для них поштовхом для нових перемог.

«Ми розуміємо, що наші учні – це той потужний потенціал, який уже в найближчому майбутньому буде розбудовувати нашу Незалежну і соборну Україну.  Ми маємо чим гордитися, бачимо. Що у IV етапі Всеукраїнських учнівський олімпіад 9 наших учнів здобули першість, II місця – 18 учнів і III місця – 27 учнів», – сказав Андрій Троценко.

Учні та їх наставники отримали квіти на цінні подарунки. А троє із усіх номінантів будуть захищати честь України на Міжнародних олімпіадах.

«Сьогодні ми нагородили 233 особи – це учні та їх вчителі. Навіть за складних умов у державі ми повинні віддати належне тій праці, яку здійснили наші діти та педагоги», – наголосив Сергій Дерев’янко.

За рішенням керівництва ОДА діти, які стали переможцями протягом року отримуватимуть стипендію у розмірі 1100 гривень. Вчителі, чиї учні здобули перемоги районні ради мають отримати надбавку до зарплат у розмірі 10-15 відсотків.