Серед ряду питань порядку денного, комісією було погоджено внесення проекту рішення на розгляд чергової сесії обласної ради «Про регіональну цільову програму розвитку донорства крові, її компонентів та виготовлення препаратів з них на 2015-2017 роки».

«Програма розвитку донорства крові за сьогоднішніх реалій є надзвичайно важливою. Адже не обходиться і дня, щоб ми не отримували інформації про поранених українських військових, які потребують кваліфікованої медичної допомоги та елементарного переливання крові, – зазначає голова комісії Юрій Бабій. – Переконаний, що затвердження цієї програми дасть можливість врятувати не одне життя!»

Також, члени комісії приділили увагу матеріально-технічному забезпеченню 128 окремої механізованої бригади Збройних Сил України, в якій несуть службу переважно вихідці з Івано-Франківської області.

Так, до обласної ради надійшов лист командира бригади, полковника Шаптала С.О., в якому він просить допомогти придбати для вояків, що перебувають в зоні АТО 300 комплектів теплого одягу, дизельні генератори, бензопили та продукти харчування.

Члени комісії дали протокольне доручення департаменту фінансів Івано-Франківської ОДА профінансувати відповідні кошти з резервного фонду обласного бюджету ще в поточному році.