Про прецеденти з посвідченнями дружина загиблого героя Галина Шарабуряк розповіла на спільній нараді з керівництвом області та родинами загиблих вояків в ОДА.

«Ми неодноразово фіксували випадки, коли водії маршрутних автобусів абсолютно не зважали на спеціальні посвідчення, які нам як членам родин загиблих у зоні АТО вояків видали ще в липні місяці, – скаржиться дружина загиблого героя Галина Шарабуряк. – Невже від липня місяця перевізники не знають про ці посвідчення і їх ніхто не повідомив? Коли я показувала свій документ, водій у відповідь змушував мене виходити з автобуса. А ще був випадок, коли водій поклав у посвідчення дві гривні і теж змусив вийти. Це насправді неприємно», пише ГК.

 

Голова ОДА Олег Гончарук назвав такі речі неприпустимими і пообіцяв, що влада відреагує на них.

 

«Якби я тоді був у тому автобусі, то забув би, що керівник області, – загрозливо відреагував голова Івано-Франківської ОДА Олег Гончарук. – Звичайно, такі речі неприпустимі і ми будемо реагувати обов’язково, адже випадки такої зневаги непоодинокі. Щось схоже сталося в Калуському соцзабезі, коли матері загиблого вояка заявили, що її син не Герой України і тому не може бути жодних преференцій. Чиновниця ця отримає догану. Ми не повинні допускати нічого подібного».